پیش تازی “COD Black Ops IIII” در جدول پیش فروش

اگر آمار ارائه‌شده توسط شرکت سرویس‌های مالیِ Cowen & Co درست باشد، به نظر می‌رسد بازی Call of Duty: Black Ops IIII در زمینه پیش‌فروش عناوین Red Dead Redemption 2 ،Fallout 76 و Battlefield V را شکست داده است.

همان‌طور می‌دانید چند روز پیش گزارشی منتشر شد که در آن اعلام شده بود آمار پیش‌فروش‌های بازی Battlefield V در قیاس با دیگر عناوین بزرگ پاییز “ضعیف” است. این گزارش‌ها با توجه به مدل‌ها و آمار پیش‌فروش شرکت Cowen & Co که ظاهرا براساس جدول پبش‌فروش خرده فروشی GameStop بوده، منتشر شده‌اند.

به تازگی “جفری گراب” (Jeffrey Grubb) از وبسایت Venturebeat براساس داده‌های قدیمی، آماری دقیق‌تر از پیش‌فروش “ضعیف” Battlefield V در مقایسه با دیگر عناوین منتشر کرده است؛ و به نظر می‌رسد که Call of Duty: Black Ops IIII با اختلافی بسیار از Battlefield V جلوتر است.

پیش‌فروش بازی‌های Fallout 76 و Red Dead Redemption 2 نیز از Battlefield V بیشتر است و نکته جالب این است که بازی جدید Rockstar تنها بررو ی کنسول‌های PS4 و Xbox One در دسترس است در حالی که دیگر بازی‌ها برروی PC نیز منتشر خواهند شد.

“آمار Cowen ابتدا براساس جدول پرفروش‌ترین‌های GameStop شکل گرفته و سپس مقدار پیش‌فروش‌ها را براساس داده‌های قدیمی مقایسه‌شده، تخمین می‌زند. لیست به شرح زیر است:

  • 1. Call of Duty: Black Ops IIII
  • 2. Fallout 76
  • 3. Red Dead Redemption 2 (نزدیک به 46درصد کم‌تر از Black Ops IIII)
  • 4. Battlefield V (نزدیک به 85درصد کم‌تر از Black Ops IIII) “

در آخر “گراب” اشاره کرد با اینکه این آمار ارزش‌مند هستند، ولی به هیچ‌وجه بیان‌کننده آمار فروش در دنیای واقعی نخواهند بود.

آخرین دیدگاه ها