سال آینده خبری از نسخه‌‌ی جدید Assassin’s Creed نخواهد بود

 

شرکت Ubisoft اعلام کرد که در سال 2019 خبری از Assassin’s Creed جدید نخواهد بود و در عوض آن‌ها با عرضه محتویاتی جدید و سرگرم‌کننده، به حمایت از نسخه امسال این سری یعنی Assassin’s Creed Odyssey خواهند پرداخت.

مدیرعامل Ubisoft یعنی “ایو گیمو” در مصاحبه‌ای در Gamescom 2018 توضیح داد که توسعه Odyssey در سال 2018 بدین دلیل ممکن شد که Odyssey و Origins به صورت هم‌زمان در دست توسعه بوده‌اند ولی این بار چنین چیزی رخ نخواهد داد.

“ما سال قبل یک نسخه از Assassin’s Creed داشتیم و امسال نیز Odyssey را عرضه خواهیم کرد؛ ولی قرار نیست سال دیگر نسخه‌ای جدید و تکامل‌یافته از این سری را عرضه کنیم. اکنون نیز چون دو تیم سازنده Oydssey و Origins به صورت جدا کار می‌کردند، این 2 بازی پشت سر هم عرضه شدند ولی سال آینده خبری از این موضوع نیست.”

سپس از “گیمو” پرسیده شد آیا این بدین معناست که سال دیگر به جای نسخه‌ای کامل و جدید باید منتظر نسخه‌ای فرعی یا یک بازی کوچک‌تر باشیم، که او در پاسخ احتمال وقوع چنین چیزی را نیز رد کرد.

“نه. برنامه ما عرضه محتویاتی جدید و بسیار برای Assassin’s Creed Odyssey است. تیم سازنده قصد دارد بر اساس  یک برنامه مشخص، امکاناتی جدید را به بازی اضافه کند؛‌پس وقتی امسال به تجربه‌ی Odyssey می‌پردازید، درواقع قرار است چندین سال با این بازی سرگرم شوید.”

“زمان اضافه به تیم‌ها اجازه می‌‌دهد تا چیزی را که واقعا می‌خواهند، عملی کنند. طرفداران نیز واکنش‌های خوبی به این موضوع نشان‌ داده‌اند و وقتی من چیزهایی که قرار است با Odyssey عرضه کنیم را می‌بینم، می‌دانم که طرفداران شگفت‌زده خواهند شد. “

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ 5 اکتبر (13 مهر) برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

آخرین دیدگاه ها