عنوان “Halo: Infinite” همان “Halo 6” است

شرکت Microsoft از سال‌ها پیش اعلام کرده بود که دیگر قصد انتشار بازی‌های Halo را به صورت شماره‌ای ندارد، اما بعضی طرفداران هنوز هم به بازی Halo: Infinite که در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد، اطمینان ندارند و فکر می‌کنند که این بازی قرار نیست ششمین نسخه‌ی اصلی این سری باشد. حال جف ایسترلینگ (Jeff Easterling) که از سازندگان ارشد این بازی در استودیوی 343 Industries اعلام کرده است که این بازی در واقع Halo 6 است، اگرچه ما هیچ اثری از عدد شش در تریلر بازی ندیدیم.

 جف ایسترلینگ گفت: “این بازی Halo 6 است. شما باید آن را به عنوان ششمین نسخه‌ی اصلی سری Halo در نظر بگیرید. فکر نکنید که این بازی یک داستان فرعی یا یک پیش در آمد یا اینجور چیزی است. این بازی قسمت بعدی داستان اصلی سری Halo می‌باشد و آن را ادامه می‌دهد.”

علاوه بر آن کریس لی (Chris Lee)، رئیس استودیوی 343 Industries نیز قبلا تائید کرده بودکه عنوان Halo: Infinite یک دنباله‌ی مستقیم بر بازی Halo 5: Guardians است. همچنین تائید شده که این بازی تمرکز زیاد و بسیار ویژه‌ای بر روی شخصیت محبوب مستر چیف (Master Chief) خواهد داشت، چیزی که به خاطر عدم وجودش در Halo 5: Guardian که به دلیل تقسیم زمان بین شخصیت‌های مستر چیف و Agent Locke به وجود آمده بود، از سوی طرفداران واکنش‌های بسیار منفی‌ای دریافت کرد.

عنوان Halo: Infinite توسط یک موتور بازیسازی کاملا جدید و قدرتمند با نام Slipspace سخاته می‌شود و طبق اعلام سازندگان، نمایش بازی در E3 2018 تنها یک تریلر برای نشان دادن قدرت این موتور بود و بازی راه زیادی تا عرضه دارد. همچنین طبق شایعاتی که منتشر شده، موتور جدید باعث شده روند توسعه‌ی بازی بسیار طول بکشد و به همین دلیل احتمالا این بازی در سال 2019 و تنها با بخش تکنفره منتشر خواهد شد و بخش چند نفره‌ی آن هم در سال 2020 منتشر خواهد شد. در هر صورت فعلا هیچ تائید یا تکذیبی را از سوی سازندگان یا Microsoft مشاهده نکرده‌ایم.

آخرین دیدگاه ها