عنوان “AC : Odyssey” بسیار طولانی تر از “Origins” خواهد بود

عنوان Assassin’s Creed Odyssey یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2018 است و بسیاری از علاقه مندان و طرفداران آن دوست دارند تا اطلاعات بیشتری از آن به دست آورند.

مدتی پیش کارگردان بازی Assassin’s Creed Odyssey، اسکات فیلیپس (Scott Phillips) در طی گفتگویی با وب سایت Game Informer اطلاعات بیشتری را راجع به این بازی به اشتراک گذاشت. فیلپیس اعلام کرد که این بازی نسبت به نسخه‌ی قبلی این سری یعنی Origins، بودجه‌ی بیشتری برای ساخت دارد و همین باعث شده تا بتوانند بازی بسیار باکیفیت‌تر و بهتری بسازند.

همچنین از فیلیپس درباره‌ی مدت زمان بازی سوال شد و او گفت که نقشه‌ی بازی بزرگتر از نقشه‌ی Origins‌ است، پس کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارند و این نسخه هم نسبت به آن بسیار طولانی‌تر می‌باشد. علاوه بر آن قرار است چیزهای زیادی برای کشف کردن در بازی وجود داشته باشد و کشور یونان قرار است تا در Assassin’s Creed Odyssey جزایر متعددی را شامل شود. همچنین اینبار هم شاهد بازگشت نبردهای حماسی دریایی هستیم.

طبق گفته‌ی فیلیپس این بازی به صورت استاندارد حدود 27 تا 30 ساعت گیم پلی دارد که البته موارد جذاب زیادی در بازی وجود دارند تا باعث شوند بخواهید مدت زیادتری را در بازی بگذرانید.

آخرین دیدگاه ها