استودیو “The Chinese Room” توسط “Sumo Digital” خریداری شد

 

The Chinese Room در حال حاضر پنجمین استودیو خریداری شده توسط Sumo Digital می‌باشد. چندی پیش تیم مستقل بریتانیایی The Chinese Room که در شهر برایتون مستقر است در طی یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که به Sumo Digital ملحق شده است. این شهرت خود را مدیون عناوینی مانند Dear Esther، Amnesia: A Machine for Pigs و Everybody’s Gone to the Rapture می‌باشد.

مدیر گروه Sumo، آقای “کارل کیورز”، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

“من بسیار خوشحالم که دن به مجموعه ما ملحق شد. فکر می‌کنم خلاقیت و نوآوری‌های دن ارزش واقعی به گروه Sumo اضافه کند. The Chinese Room شهرت بسیار خوبی دارد و پیوستن آن‌ها به مجموعه Sumo قابلیت‌ها و ظرفیت‌های ما را گسترش خواهد داد. داشتن یک استودیو از جنوب انگلیس موقعیت‌های تازه‌ای برای مجموعه ما به ارمغان خواهد آورد تا بتوانیم موقعیت‌های هیجان‌انگیزی خلق کنیم.”

“دن پینچبک”، مدیر و مغز متفکر The Chinese Room، در این باره گفت:

“من از پیوستن به Sumo Digital بسیار هیجان زده‌ام، تعدادی استودیو که احترام زیادی برایشان قائل هستم. Sumo تجربه و حمایتی که دنبالش بودم را برای ما فراهم خواهد کرد و The Chinese Room را به سطحی جدید خواهد رساند. هدف ما این است که شهرت زیادی به دست بیاوریم و با بازی‌های خلاقانه جدید خود به یک استودیو در سطح جهانی تبدیل شویم. ما در حال حاضر بر روی چند مفهوم خارق‌العاده کار می‌کنیم و با شرکای خود درباره سری عناوین قبلی خود در مرحله بحث و گفت و گو قرار داریم. آینده استودیو بسیار جذاب خواهد بود و جزئی از خانواده Sumo بودن هسته این جذابیت می‌باشد.”

 

 

در چند سال اخیر شرکت Sumo Digital رشد قابل توجه‌ای داشته است. آن‌ها در حال حاضر 5 استودیو فعال در شهرهای مختلف دارند. از نیوکاسل و شفیلد گرفته تا پونا در هند.

آخرین دیدگاه ها