ld Software در حال بررسی عرضه پورت Rage 2 بر روی Nintendo Switch است

 

این اخر هفته، اخر هفته‌ای طوفانی برای Bethesda بود، این کمپانی میزبان اخرین رویداد Quakecon خود بود و هزاران طرفدار را در زیر یک سقف جمع کرده بود. در طی این رویداد، نمایش بزرگی از  عنوان شوتر اول شخص  این کمپانی یعنی Rage 2 که در اینده منشر می‌شود، نشان داده شد.

این بازی قرار است تا برای دارندگان PS4 ،Xbox One و PC  منتشر شود. اما برای کسانی که دارای Nintendo Switch هستند چطور؟ نگران نباشید، به نظر می‌رسد که Id software قرار نیست که شما را فراموش کند.

 

 

اخیرا سایت Variety این شانس را داشته است تا با کارگردان استودیو، تیم ویلیتس (Tim Wilits)، در مورد احتمال عرضه یک پورت از بازی بر روی کنسول Nintendo Witch گفت و گو کند. در حالی که ویلیتس به طور قطع این موضوع را تایید نکرد، اما ایده انتشار آن برای این کنسول را نیز رد نکرد.

او بیان کرد: ” ما در حال حاضر در حال بررسی مسائل فنی هستیم و هنوز آن را ارزیابی می‌کنیم، ما همه چیز را استریم می‌کنیم و فقط در حال بررسی هستیم زیرا که همه چیز اشکار  و در دسترس است، پس هیچ سطح بارگذار‌ی‌ای وجود ندارد. ما این موضوع را مد نظر داریم، اما هنوز نمی‌دانیم.”

در گذشته، ممکن بود کسی بگوید : “خب، این بازی بیسار سنگین است و Nintendo Switch نمی‌تواند از پس آن بر بیاید.” اما اخیرا به نظر می‌سرد که هرچیزی ممکن باشد. با تشکر از توسعه دهندگان tech-savvy در استودیو Panic Button، هر دو عنوان Doom و Wolfenstein: The New Colossus بدون هیچ گونه شکست فنی‌ای اجرا شدند. البته، سرعت بازی کمی اهسته‌تر  است، اما هنوز هم وقتی صحبت از شوتر اول شخص اکشن بر روی Switch به میان می‌اید، آن‌ها به خوبی عمل می‌کنند. ما در حال حاضر مطلع هستیم که استیودیو Panic Button در حال کار بر روی یک پورت از بازی Doom Eternal است،‌ پس با این وجود احتمال عرضه یک  پورت از بازی Rage 2 بر روی Nintendo Switch  قطعا وجود دارد.

اما در حال حاضر هنوز هیچ چیز رسمی نشده است. پس دارندگان سوییچ باید خود را امیدوار نگه دارند تا ببینند  چه اتفاقی در اینده رخ خواهد داد.

 

 

Id software به همراه Avalanche Studios، به سختی در حال کار بر روی دیگر پورت‌های بازی هستند. اگر همه چیز طبق نقشه پیش برود، شاهد عرضه این نسخه از بازی در بهار 2019 برای PS4 ،Xbox One و PC  خواهیم بود و بعد ار آن باید ببنیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد.

به تازگی اخباری مربوط به عدم پشتیبانی بازی از ماد‌ها در هنگام عرضه و وسایل نقلیه پرنده از بازی منتشر شده است، همچنین شما می‌تواندید تریلر گیم‌پلی منتشر شده از بازی که نشان دهنده جناج‌ها و مبارزات وسایل نقلیه بازی است  را در اینجا مشهاهده کنید.

آخرین دیدگاه ها