فروش 2 میلیونی عنوان “Monster Hunter World” در شبکه Steam

 

چندی پیش بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام نسخه PC عنوان Monster Hunter World به انتشار رسید و به نظر می‌رسد که توانسته تیم سازنده و ناشر را در مورد فروش راضی نگه دارد. جامعه طرفداران سری Monster Hunter نیز نسخه جدید را ستایش کرده و از بازی به خوبی و شایستگی استقبال کردند.

بازی Monster Hunter World بر روی Steam تا به این لحظه 2 میلیون نسخه فروش داشته است. اعداد و ارقام از سوی SteamSpy منتشر شده اما به طور رسمی نمی‌توانیم چیزی را تایید کنیم.

بر اساس گزارش، بازی بر روی PC عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. به غیر از فروش بی‌نظیر، بازی بر روی PC توانسته به عدد 292 هزار بازیکن همزمان نیز برسد و جالب است بدانید این رقم حتی تعداد بازیکنان آخر هفته را شامل نمی‌شود. اگرچه پس از آخرین اوج، تعداد بازیکنان پایین آمده اما در حال حاضر به 250 هزار بازیکن همزمان رسیده که باز هم عدد بسیار خوبی است.

همان‌طور که می‌دانید نسخه PC از ویژگی‌های وسوسه کننده‌ای مانند رزولوشن 4K و نرخ فریم 60 بهره می‌برد که حتی برخی از بازیکنان کنسول را برای تجربه نسخه PC به خود جذب می‌کند. با توجه به اعلانات اخیر، تیم سازنده بر روی به روز رسانی‌های جدید نیز کار می‌کند تا بازی بهتر و روان‌تر از قبل اجرا شود.

 

 

هیچ شکی در این موضوع نیست که بازی این هفته جزو 10 عنوان برتر Steam قرار خواهد گرفت و احتمالا تا عرضه بزرگ بعدی در آن جا بماند.

این فروش خوب آینده پلتفرم PC را روشن‌تر خواهد کرد چرا که ناشران با مشاهده سود بیشتر و راضی‌کننده نسخه PC را با کیفیت‌تر و سریع‌تر به انتشار خواهند رساند و شاید لازم نباشد برای نسخه بعد 6 ماه صبر کنیم.

آخرین دیدگاه ها