عنوان “BloodRoots” برای پلتفرم PC معرفی شد

 

استودیو Paper Cult که در مونترال فعالیت می‌کند، با یک تریلر جذاب از عنوان اکشن سرعتی Bloodroots رونمایی کرد. بازی از نظر گرافیک هنری در سطح بسیار خوبی قرار دارد و به با مشاهده تریلر متوجه خواهید شد که محیط بازی سلاح شما است و به خوبی می‌توانید از هر چیزی برای کشتن دشمن استفاده کنید.

Paper Cult در سال 2014 توسط دو دوست قدیمی تشکیل شد و در سال 2017 اولین بازی خود را با نام Fat Mask منتشر کرد که در سبک چند‌نفره Local قرار دارد. از زمان عرضه بازی Fat Mask افراد زیادی به این سازنده ملحق شده‌اند که برای مدت زیادی بر روی پروژه بلندپروازانه Bloodroots کار می‌کنند.

یکی از بنیان‌گذاران Paper Cult، “راف تولوز”، در مورد بازی گفت:

“Bloodroots دومین بازی Ppaer Cult است که اگر بخواهم آن را به طور خلاصه توضیح دهم، چنین چیزی را توصیف خواهم کرد: The Revenant در دنیای Samurai Jack با Jackie Chan ملاقات کند. ما بازیکنان را به یک ماجراجویی حقیقی خواهیم فرستاد که در آن از خودشان در مورد خشونت‌هایی که رخ می‌‎دهد سوال خواهند پرسید. بازی داستان عالی، چالش‌هایی با استایل آرکید و گرافیک جذاب و هنری خواهد داشت.”

عنوان Bloodroots برای PC و کنسول‌ها در دست توسعه قرار دارد اما تیم سازنده منظور خود را از کلمه “کنسول‌ها” دقیق اعلام نکرد، آیا شاهد نسخه Switch نیز خواهیم بود؟ امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد چرا که طبق تریلر فضای بازی کاملا مناسب این کنسول می‌باشد.

 

 

داستان بازی در قسمت توضیحات به این شکل آمده است:

“شخصیت اصلی بازی، Mr. Wolf، مورد خیانت دوستانش قرار گرفته است و او برای انتقام باید تنها دست به کار شود و دشمنان خود را از بین ببرد. در Bloodroots دنیای بازی سلاح شما است. شما در این بازی خشونت‌بار می‌توانید از تمامی اشیاء اطراف خود برای کشتن دشمن به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن استفاده کنید، از تبر گرفته تا نردبان و حتی هویج؟ داستان را پیش ببرید تا متوجه شوید چرا به او خیانت شده بود؟”

 

برای تماشای تریلر بر روی (“Trailer BloodRoots“) کلیک کنید.

 

آخرین دیدگاه ها