بدست آوردن حق امتیاز جدید توسط Bethesda

 

شرکت Bethesda به تارگی اعلام کرده است که حق امتیاز استودیوی Escalation Games را که در شهر دالاس واقع شده را به دست آورده است. این استودیو پیش از این در توسعه‌ی بازی‌هایی همچون Skyrim VR ،Fallout VR و پورت نسخه‌ی Nintendo Switch بازی Skyrim کمک کرده است. همچنین این استودیو از این به بعد به عنوان شعبه‌ی Bethesda در دالاس فعالیت می‌کند و با نام Bethesda Dallas هم شناخته می‌شود.

به نظر می‌رسد که اعضای تیم Escalation Games به خاطر اینکه به خانواده‌ی Bethesda پیوسته‌اند، بسیار خوشحال هستند. به طوری که تام موستین (Tom Mustaine) که از موسسین این استودیوی می‌باشد، در اینباره می‌گوید: “من واقعا نمی‌توانم باور کنم که ما هم اکنون به Bethesda پیوسته‌ایم. من واقعا از تاد هاوارد و تیممان در دالاس متشکرم. ما واقعا از این بابت خوشحالیم در حال تلاش هستیم تا به یک استودیوی درجه یک تبدیل شویم. ما پیش از نیز همکاری‌های عالی‌ای با Bethesda داشته‌ایم و اکنون هم بسیار هیجان زده‌ایم تا کارهایمان را توسعه دهیم.”

همچنین تاد هاوارد هم در اینباره اعلام کرد: “ما مدت طولانی‌ای با Escalation Games همکاری کردیم. آن‌ها بازی‌های هیجان انگیزی برای ما ساخته‌اند و ما می‌دانستیم که می‌توانیم همکاری‌های بزرگتری با آن‌ها داشته باشیم. آن‌ها یک تیم باور نکردنی هستند.”

Bethesda Dallas هم اکنون مسئول ساخت بازی‌های Fallout 76، The Elder Scrolls: Blades و جدیدترین و متفاوت‌ترین بازی Bethesda یعنی Starfield می‌باشد. عنوان Starfield قرار است تجربه‌ی علمی تخیلی و نقش آفرینی را ارائه بدهد که شامل یک جهان بسیار بزرگ و پرجزئیات می‌شود. این بازی در E3 2018 معرفی شد، هرچند سوپرایز بزرگی نبود زیرا که تا پیش از این شایعات زیاد و متعددی از آن می‌شنیدیم.

Bethesda به تازگی و در جریان نمایشگاه QuakeCon 2018 اطلاعت زیادی از بازی‌های مورد انتظار خود همچون DOOM Eternal و RAGE 2 منتشر کرد و همچنین تریلر گیم پلی آن‌ها را به نمایش درآورد.

آخرین دیدگاه ها