فروش 81 میلیونی کنسول PS4

 

روز جاری Sony Interactive Entertainment با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد فروش PS4 از 81.2 میلیون واحد گذر کرده است.

این میزان قابل توجه تا روز 22 جولای (31 تیر) به ثبت رسیده و مربوط به واحدهای فروخته شده به خود مصرف‌ کنندگان می‌شود و ربطی به کنسول‌های ارائه شده به خرده‌فروشی‌ها ندارد.

ما همچنین فهمیدیم که مجموع کنسول‌های فروخته شده PlayStation به مصرف کنندگان از زمان انتشار PlayStation One در روز (2 آذر 1373) تا به امروز 523.3 میلیون واحد رسیده که مقدار بسیار زیادی است.

جان کودرا، رئیس و نماینده Sony Interactive Entertainment، در بیانیه‌ای گفت “من دوست دارم تا نهایت تشکر خود را بابت ادامه پشتیبانی از سوی طرفداران و شریک‌های کسب‌وکار خود ابراز کنم که تمام آن‌ها در تاریخچه غنی PlayStation دست داشته‌اند. ما بدون جامعه مشتاق خود نمی‌توانستیم به مرحله به یاد ماندنی 500 میلیون واحد فروخته شده برسیم. مدل محدود جدیدی از PlayStation 4 Pro به‌منظور قدردانی از طرفداران وفادارمان ساخته شده است. ما به ایجاد PlayStation به عنوان بهترین مکان برای بازی ادامه خواهیم داد و این مسئله در رابطه با گسترش فهرست عناوین بزرگ و تنوع شبکه‌های آنلاین ما صدق می‌کند.

همان‌طور که جان کودرا گفت، یک مدل محدود و جدید از PlayStation Pro از روز 2 شهریور با قیمت 500 دلار به بازار عرضه خواهد شد که تصویر آن را در بالا مشاهده می‌کنید.

آخرین دیدگاه ها