EA از چگونگی کنسول ها در 10 سال اینده خبر داد

 

مت بیلبی به عنوان معاون اجرایی EA، در مصاحبه‌ای با GamesIndustry راجع به فرصت‌هایی که می‌تواند باعث ایجاد سیستم استریم و ابری بازی‌ها از طریق دستگاه‌هایی مانند تلویزیون‌های هوشمند شوند صحبت کرد.

او گفت “سازندگان کنسول‌ها گروه‌های باهوشی هستند. من فکر می‌کنم آن‌ها نقش‌ جدیدی برای کنسول‌ها در زندگی مردم ایجاد خواهند کرد و این می‌تواند چنین شود که کنسول‌ها درون تلویزیون‌های هوشمند وجود داشته یا کنسول بعدی PlayStation در موبایل شما باشد و سپس این تجربه به تمام صفحه‌های مختلفی که به آن دسترسی دارید، منتقل خواهد شد.

چنین تغییری کاملا عملی است اما در حال حاضر تصور آن دشوار خواهد بود گرچه مشخصا معاون اجرایی EA در جایگاه منحصر به‌فردی برای ایجاد این پیش‌بینی قرار دارد. بیلبی جزئیات جالب دیگری هم در این مصاحبه به اشتراک گذاشت. وی هنگام بحث در رابطه با روند روبه رشد ساخت محتوای بازی‌ها توسط خود بازیکنان، پیشنهاد کرد که موتور Forstbite برای اجازه خلق محتویات ساخته شده توسط کاربر، ارتقا یابد:

من فکر می‌کنم اینکه برای کودکان یا بزرگ‌سالان چنین دسترسی و سطح خلاقیتی درون بازی‌های خود فراهم کنیم تا آن‌ها محتویات خود را بسازند، طی 10 سال آینده فرصت بزرگ‌تری نسبت به ساخت یک فیلم PvZ خواهد بود. این باعث ایجاد یک نسل یا آمار جدیدی در گیمینگ می‌شود و کسانی را می‌بینیم که بیشتر به جای بازی کردن و تکمیل بازی‌ها، قصد خلق محتویات خود را دارند و کِن ماس، مدیر ارشد فناوری EA به‌همراه تیم خود در حال بررسی چگونگی تکامل Forstbite و نحوه ایجاد چنین فرصتی در بازی‌های ما هستند.

بیلبی هیچ بازه زمانی در رابطه با اینکه چنین اتفاقی در چه زمانی اتفاق می‌افتد ارائه نداد.

آخرین دیدگاه ها