سازنده PS MOVE و PS VR به GOOGLE ملحق شد

ریچارد مارکس” از سال 1999 با کار کردن در PlayStation Magic Labs با سونی همکاری داشت، در چند سال اخیر بر روی سخت افزارهای آزمایشی مختلفی کار کرده است و یکی از مهره‌های کلیدی آینده صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. او قبلا بر روی Eye Toy،   Playstation Eye Camera  و PS Move کار کرده بود و آخرین پروژه‌اش PS VR بود.

 

 

و حالا به نظر می‌رسد این سازنده خلاق از سونی و پلی‌استیشن خارج شده است. آقای مارکس به استخدام شرکت بزرگ Google در آمده است و نکته جذاب فعالیت شدید این شرکت بر روی دستگاه‌های واقعیت مجازی می‌باشد. از طرف دیگر شایعات اخیر حاکی از آن است که Google بر روی یک کنسول بازی با محوریت استریم کار می‌کند.

البته شرکت Google در طی یک بیاینیه این استخدام را اعلام کرد اگرچه در این بیانیه هیچ اشاره‌ای به گیمینگ و بازی‌های ویدیویی نشد. هنوز مشخص نیست که شرکت Google با هدف گسترش فعالیت خود در صنعت بازی‌های ویدیویی این حرکت را انجام داده است و یا این که هدفی غیر از آن دارد.

Google  در این باره گفت:

در ATAP هدف ما حل مشکلات است و ما همیشه در حال ارائه این پرسش هستیم که ‘چه می‌شد اگر …؟’ ملحق شدن ریچارد به تیم ما بسیار هیجان‌انگیز است و ما به مشارکت و کار‌های آینده او امید داریم.”

نظر شما در این باره چیست؟

 

آخرین دیدگاه ها