تاریخ انتشار بازی Artifact اعلام شد

شرکت Valve پس از مدت‌ها در آستانه عرضه یک بازی جدید قرار دارد، هر چند که این بازی Half-Life 3 یا Left 4 Dead 3 نیست. عنوان جدید سازنده شبکه Steam یک بازی کارتی به نام Artifact است.

 

Artifact ، سال گذشته معرفی شد و حال اعلام شده که قرار است در تاریخ 28 نوامبر (چهارشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۷) عرضه شود. بر اساس اطلاعات Steam، این بازی برای سه سیستم عامل Windows ،Mac و Linux با قیمت 19.99 در دسترس قرار خواهد گرفت. Artifact قرار است در سال 2019 بر روی Android و iOS نیز عرضه شود و در نمایشگاه PAX West 2018 (جمعه، ۹ شهریور تا دوشنبه، ۱۲ شهریور در سیاتل) برای اولین بار برای عموم به نمایش در آمده و بازیکنان می‌توانند در مسابقه‌ای تک حذفی شرکت کرده و شانس خود برای برنده شدن یک آیتم و دو کلید در نسخه نهایی را امتحان کنند.

در مورد Artifact:

Artifact یک عنوان کارتی مبادله‌ای دیجیتالی است که توسط سازنده‌های Dota 2 و Steam ساخته شده است. در همکاری با خالق افسانه‌ای بازی‌های کارتی آقای “ریچارد گار فیلد” و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیوی و تکنولوژی شرکت Valve (سازنده Dota 2 و Steam)، عنوان Artifact ساخه شده تا عمیق‌ترین و وفادارترین تجربه ممکن در میان عناوین فانتزی کارتی را ارائه دهنده باشد. بازی در زمان عرضه بیش از 280 کارت و 44 قهرمان را شامل خواهد شد. در زمان عرضه در روز 28 نوامبر (چهارشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۷) بازیکنان می‌توانند از طریق Steam Community Marketplace اقدام به خریداری و فرش کارت‌ها کنند. Artifact همچنین مانند یک سرویس، از طریق انتشار افزونه‌های جدید، برگزاری رویدادهای رقابتی و امکانات بیشتر پشتیبانی خواهد شد.”

آخرین دیدگاه ها